Multimedialnie i mobilnie…

Nauka zdarza się wszędzie!

Pierwszy interaktywny i multimedialny kurs języka angielskiego na urządzenia mobilne! Dzięki współpracy Wydawnictwa Lingo i Woblinka powstał 5-częściowy kurs językowy, przygotowany w oparciu o popularną serię RAZ A DOBRZE. Został stworzony z myślą o użytkownikach tabletów, smartfonów i komputerów PC. Teraz nauka może być o wiele wygodniejsza i bardziej efektywna, a przede wszystkim może ZDARZAĆ SIĘ WSZĘDZIE. Tekst, nagrania audio oraz interaktywne ćwiczenia z automatyczną weryfikacją poprawności odpowiedzi zostały połączone w spójną całość. Wykorzystaj w pełni możliwości swojego urządzenia – ucz się szybciej i przyjemniej! Kurs wydawnictwa Lingo to skuteczny i szybki sposób na opanowanie języka angielskiego zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy zaczynali już nieraz. To także pierwszy pełny PAKIET MULTIMEDIALNY, zawierający wszystko, czego potrzeba do samodzielnej nauki języka. Polecamy również interaktywny kurs języka francuskiego, a  także języka niemieckiego i hiszpańskiego.

Gdzie kupić

Angielski przy okazji

Seria pod patronatem British Council i Uniwersytetu Dzieci, dostępna wyłącznie na Woblinku. Jesteś rodzicem? Znasz choć trochę angielski? Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce języka? Interaktywny i multimedialny „Angielski przy okazji” jest właśnie dla Ciebie! „Angielski przy okazji” to pierwszy multimedialny i interaktywny zestaw do wspólnej nauki języka dla całej rodziny, opracowany z myślą o użytkownikach urządzeń takich jak tablety, smartfony i komputery. Oparty jest na nowatorskiej serii deDomo, przeznaczonej do nauki w domu. Każda publikacja z serii zawiera nagrania audio dialogów, słówek i zwrotów dla danej grupy wiekowej i wybranej sytuacji, umieszczone bezpośrednio w treści, a także interaktywne ćwiczenia z automatyczną weryfikacją odpowiedzi. deDOMO to: edukacja, technologia i interakcja rodzic – dziecko. Metodykę serii deDomo doceniły m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, które wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji przyznało projektowi certyfikat Europejskiego Roku.

Gdzie kupić

Lingo PhraseBook EN/PL DE/PL

Wybierasz się w zagraniczną podróż? Planujesz biznesowy wyjazd, a może dopiero szukasz pracy? Z pomocą przychodzi mobilny zestaw rozmówek Wydawnictwa LINGO i KTSystem. Baza aplikacji zawiera słówka, zwroty i wyrażenia z takich tematów jak zakwaterowanie, jedzenie, rozrywki, praca, biznes, poczta, bank, pieniądze czy nagłe wypadki. Aplikacja została wyposażona w wyszukiwarkę zwrotów, ułatwiającą przeglądanie zawartości i umożliwiającą możliwie najszybsze udzielanie odpowiedzi/zadawanie pytań. Co ważne, aby korzystać z aplikacji, w tym także odsłuchiwać nagrania lektora, nie trzeba utrzymywać stałego połączenia z Internetem.

Gdzie kupić

Would you like to be able to communicate in Polish anytime and anywhere? Treat yourself to the latest mobile phrasebook published by LINGO and KTSystem. Our phrasebook comes in handy when you: – travel around Poland – engage in business talks – attend a job interview – are shopping or booking hotel rooms – are ordering a traditional Polish dish in a restaurant – have had an accident or need help – want to quickly acquire the most useful phrases in Polish The app contains: – Texts read out by a native speaker – Useful words, phrases and expressions allowing for free communication in typical situations – A dictionary and grammar tables – Easily readable fonts – An off-line audio version (you don’t need to connect to the web to listen to pronunciation) Our mobile phrasebook will enable you to find and listen to words and phrases quickly and easily, and they will always be at your fingertips. That’s what native Poles say – repeat after them!

Get the app